Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 11

PostWysłany: Śro 9:29, 08 Sie 2007

Młoda Ekstraklasa: Zagłębie - Odra 1:1 (0:0)
W meczu II kolejki Młodej Ekstraklasy Zagłębie zremisowało na Stadionie Ludowym z Odrą Wodzisław 1:1. Zagłębie prowadziło od 65. minuty, gdy Przemysław Oziębała wykorzystał prostopadłe podanie Jacka Paczkowskiego i strzelił do bramki obok Pawła Linki. W 78. minucie wynik spotkania wyrównał Piotr Szymiczek po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Witolda Cichego. Naszej drużynie, mimo usilnych starań, nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki i odnieść drugiego zwycięstwa.

Zagłębie Sosnowiec - Odra Wodzisław 1:1 (0:0)
1:0 Przemysław Oziębała 65'
1:1 Piotr Szymiczek 78'

Zagłębie: Szymon Gąsiński - Miłosz Bujak, Wojciech Białek, Tomasz Ciesielski, Patryk Dzieniszewski - Paweł Cygnar (85' Piotr Wolny), Tomasz Szatan (60' Sebastian Hajduk), Bartosz Kucza (85' Michał Skórski), Jacek Paczkowski - Rafał Strojek, Przemysław Oziębała.

Odra: Paweł Linka - Piotr Szymiczek, Gabriel Szkatuła, Witold Cichy, Kamil Szewczyk - Daniel Rygel (46' Arkadiusz Aleksander), Wojciech Caniboł, Jacek Kuranty, Rafał Krupa (83' Przemysław Skrzeczowski) - Łukasz Skrobacz (88' Jacek Wachtarczyk), Tomasz Świerzyński (87' Dawid Fryt).

Żółte kartki: Szatan (29') - Krupa (64'), Aleksander (78').
Widzów: 300

W 6. minucie dobrą akcję miało Zagłębie, po strzale Jacka Paczkowskiego piłka minęła bramkę w niewielkiej odległości. W 20. minucie po dośrodkowaniu Jacka Paczkowskiego z rzutu rożnego głową strzelał Tomasz Ciesielski, a zmierzającą do bramki piłkę wybił Rafał Krupa. W 26. minucie aktywny Paczkowski przedarł się lewą stroną, zagrał płasko w pole karne, a Przemysław Oziębała nie sięgnął piłki. W 30. minucie Witold Cichy uderzył z 25 metrów, ale dobrze interweniował Szymon Gąsiński. W 41. minucie potężny strzał Witolda Cichego z rzutu wolnego paruje na róg Gąsiński. W 43. minucie po dośrodkowaniu Daniela Rygela głową strzelił Wojciech Caniboł i piłka trafiła w słupek.

W 53. minucie z woleja strzelał Jacek Kuranty, piłka minęła bramkę. W 57. minucie z prawej strony boiska dośrodkował Rafał Krupa, a Łukasz Skrobacz z kilku metrów strzelił głową nad poprzeczką. Minutę później tego samego gracza w sytuacji podbramkowej zablokował Tomasz Ciesielski. W 62. minucie z 25 metrów przymierzył Rafał Strojek i ładną interwencją popisał się Paweł Linka. W 65. minucie Jacek Paczkowski zagrał prostopadłą piłkę w pole karne, a Przemysław Oziębała strzelił lewą nogą obok interweniującego Pawła Linki i dał Zagłębiu prowadzenie. W 68. minucie po dośrodkowaniu Jacka Paczkowskiego głową strzelał Paweł Cygnar a Paweł Linka obronił. W 78. minucie z rzutu wolnego w pole karne dośrodkował Witold Cichy, a obrońcy Zagłębia nie upilnowali Piotra Szymiczka, który pokonał Gąsińskiego. Dwie minuty później szansy na wyjście na prowadzenie nie wykorzystał Przemysław Oziębała. W 85. minucie z lewej strony boiska wrzucił Jacek Paczkowski, a Przemysław Oziębała strzelił głową nad poprzeczką.